[ELFOGADVA] Jim Griggs

Moderátorok: LSPD, ASB: FLD

Lezárt
JimGriggs
OctansV Fórum név: Gregory

[ELFOGADVA] Jim Griggs

Hozzászólás Szerző: JimGriggs »

LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT
FIREARM LICENSING DIVISION

FEGYVERENGEDÉLY IGÉNYLŐ NYOMTATVÁNY
az LSPD, mint engedélyező hatóság részére

I. — IGÉNYELT ENGEDÉLYTÍPUSOK
[X] Personal Firearm License (Fegyvertartási engedély)
[X] Carry a Concealed Weapon License (Fegyverviselési engedély)
[-] San Andreas Guard Card (Fegyveres biztonsági őr engedély)

II. — SZEMÉLYES ADATOK
A1. Keresztnév: Jim
A2. Vezetéknév: Griggs
A3. Középső név: -

A4. Magasság: 6 ft 2 in
A5. Testtömeg: 189 lbs
A6. Haj: -
A7. Szem: Szürke

A8. Születési hely: New York
A9. Születési idő: 21/05/1994
A10. Telefonszám: 536592
A11. Lakhely: Strangeways Dr, 7149 Boulevard Del Perro, Tensel Tower#38, Los Sanntos

A12. Nem
[X] Férfi
[-] Nő

A13. Etnikum
[X] Fekete
[-] Hispán
[-] Fehér
[-] Ázsiai
[-] Egyéb

A14. Állampolgárság
[X] Az Egyesült Államok állampolgára vagyok.
[-] Honosított állampolgár vagyok.
[-] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, már kérelmeztem állampolgárságot.
[-] Egyik sem, a felsoroltak közül.

A15. Munkakör: Public Relations Executive Manager
A16. Munkaadó megnevezése: Vanilla Unicorn

A17. Rendelkezik San Andreas állam területén érvényes jogosítvánnyal?
[X] Igen
[-] Nem

A18. Kérjük csatoljon egy személyes fényképet: HOZZÁFÉRÉS
(Megjegyzés: a fénykép válltól felfelé készüljön, tartalmazza az arc egészét napszemüveg, fülhallgató, vagy egyéb arcot takaró eszköz nélkül, kivétel ezalól a látásjavító eszköz. Az arckifejezés legyen semleges, mindkét szeme legyen nyitott és nézzen a kamerába. A fejfedők használata nem engedélyezett.)

A19. Kérjük csatolja egészségügyi és pszichológiai alkalmassági vizsgálatainak eredményeit: HOZZÁFÉRÉS
(A csatolt dokumentumon szerepelnie kell a vizsgálatot végző orvos aláírásának, adatainak, valamint az engedély kiállításához szükséges kondíció egyértelmű deklarációjának.)

III. — NYILATKOZATOK
B1. Elolvasta és elfogadja a PF engedéllyel kapcsolatos szabályozásokat, korlátozásokat?
[X] Igen
[-] Nem

B2. Vonatkozik Önre bármelyik, a PF engedély megszerzésétől kizáró feltétel?
[-] Igen
[X] Nem

B3. Jelenleg kapcsolatban áll bármilyen körözött személlyel vagy bűnszervezet ismert tagjával?
[-] Igen
[X] Nem

IV. — LŐFEGYVERREL KAPCSOLATOS KÉRDÉSEK

C1. Hol fogja tárolni az engedéllyel megszerzett lőfegyverét?
[X] Otthon
[-] Üzlethelyiségben
[-] Járműben
Ha otthonában tárolja, a cím megegyezik A11. kérdéspontban megadott lakcímmel?
[X] Igen
[-] Nem
Ha a válasza nem, kérjük, adja meg a tárolás helyét:

Ha az üzlethelyiségében tárolja, kérjük, adja meg a címét:
Ha az üzlethelyiségében tárolja, kérjük, csatolja a tulajdonjog igazolását: HOZZÁFÉRÉS

Ha a járművében tárolja, kérjük, adja meg, hogy általában hol parkol gépjárműve:
Ha a járművében tárolja, a lőfegyver egy zárt tárolóegységben lesz tartva?
[-] Igen
[-] Nem

V. — ZÁRADÉK
E nyomtatvány kitöltésével hozzájárulok ahhoz, hogy a Los Santos Police Department (továbbiakban: "LSPD", vagy "engedélyező hatóság") bizalmasan kezelje adataimat a nyomtatvány beküldésétől számítva négy hétig. Kijelentem, hogy a megadott adatok a valóságnak megfelelnek, a kérdéseket legjobb tudásom szerint válaszoltam meg, nem titkoltam el információt. Amennyiben tévesen, vagy hamisan közöltem adatot, hozzájárulok, hogy a munkáltató eljárást indítson ellenem. Vállalom a felelősséget tetteimért, tudomásul veszem az ezekért járó esetleges következményeket.

Az engedélyező hatóság a kiadott engedélyt a szabályozásokban felsorolt esetek bekövetkeztekor visszavonhatja, további engedély(ek) megszerzésétől határozott vagy határozatlan időre eltilthatja, mely eltiltással szemben a közbiztonság fenntartásának érdekében nem élhet fellebbezéssel.

Én, Jim Griggs tudomásul veszem és elfogadom a leírtakat, tanúsítom, hogy az általam megadott adatok igazak, a valóságnak megfelelnek. Aláírásommal hozzájárulok, hogy az LSPD háttérellenőrzésnek vessen alá, ujjlenyomatot, illetve DNS mintát vehessen tőlem.

Igénylő aláírása: Jim Griggs

(( OUT OF CHARACTER ))
G1. Eddigi neveid: (szükség esetén bővíthető)
1)Jim Griggs
2)
3)
4)
5)

G2. Screenshot a statisztikáidról. (Dashboard)
1) HOZZÁFÉRÉS

G3. Screenshot az admin büntetésekről a karaktereden. (UCP)
1) HOZZÁFÉRÉS

G4. Jelenleg tagja vagy bármelyik illegális frakciónak?
Ha igen, mi a frakció neve?: Nem vagyok tagja egy illegális közösségnek sem

G5. OctansV Fórum Profil link: Megnyitás
G6: Discord név és ID: Gregory#0666

A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Thomas Miller 2021.11.25. 11:39-kor.

Thomas Miller
Police Officer III
Police Officer III
OctansV Fórum név: EyezOfAPsycho

Re: Jim Griggs

Hozzászólás Szerző: Thomas Miller »

Kép LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT Firearms Licensing Division
Tisztelt Jim Griggs!

Ügyosztályunk megkapta a fegyverengedély iránti kérelmét, melynek feldolgozása során megállapítottuk, hogy abban formalitási hiba, a valóságtól való eltérés, vagy hamis állítás nem található.

Örömmel tudatom önnel, Mr. Griggs, hogy ügyosztályunk a fegyverengedély iránti kérelmének státuszát ELFOGADOTTÁ minősítette.

Kérjük, a következő öt (5) napon belül szíveskedjen a Los Santos Police Department Mission Row állomásán megjelenni a "Fegyverengedély igénylése"-részlegen belül olvasható összeggel ($45.000) a birtokában, mindezt a fegyverengedély kiállításához szükséges további ügyintézés céljából!

Tisztelettel, Thomas Miller.

A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Thomas Miller 2021.11.25. 11:45-kor.

Lezárt