KÖZLEMÉNY: Kedves vendégeink! a fórumon elszaporodtak a fake account problémák és az egyéb indokolatlan hirdető botok, a probléma megoldásán dolgozunk, kérünk benneteket hogy ezekre a linkekre véletlenül se kattintsatok, és ha netán ilyet láttok jelentsétek!

Anna Bartlett - LSPD UTILITY OFFICER APPLICATION.

Moderátorok: Executive Staff, Supervisory Staff, Command Staff

Lezárt
Rosalinde Estelle
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 31 júl. 2024, 16:24
Kapcsolat:

Kép

„To Protect and to Serve”


Preambulum
A Los Santos-i Police Department elkötelezett a közösség szolgálata és jogainak védelme iránt. Ennek az elkötelezettségnek a jegyében a Department jövőképe, küldetése és alapértékei a Law Enforcement etikai kódexszel és a vezetési elveivel összhangban tükrözik a Los Santos-i Police Department irányadó filozófiáját.


LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT APPLICATION FORM


I. SZEKCIÓ - SZEMÉLYES ADATOK
Kérjük, adja meg a következő kiegészítő információkat:

A/1 - Keresztnév: Anna
A/2 - Középső név: -
A/3 - Vezetéknév: Bartlett
A/4 - Életkor: Huszonkettő
A/5 - Születési dátum: 02/26/2002


Kutatás és speciális adatok
Los Santos város egy esélyegyenlőségi munkaadó. Önkéntesen kérjük, hogy adja meg a nemére és etnikai/faji csoportjára vonatkozó információkat, valamint az esetleges fogyatékosságát, hogy ellenőrizhessük esélyegyenlőségi programunk hatékonyságát. Ennek a szakasznak a kitöltése nem befolyásolja a jövőbeni foglalkoztatását.

A/6 - Etnikai csoport/faj: Latin-amerikai

A/7 - Nem:

A/8 - Korábban kapott már valamilyen könnyítést egy városi vizsgához?
IGEN [ ] | NEM [X]

A/8.1 - Szüksége van bármilyen könnyítésre egy városi vizsgán?

IGEN [ ] | NEM [X]

A/8.2 - Ha igen, kérjük, írja le a kívánt könnyítést: -

KAPCSOLATTARTÁSI INFORMÁCIÓK
A/9 - Otthoni telefon: 452304
A/10 - Mobiltelefon: 452304
A/11 - Üzleti telefon: V452304
A/12 - Lakcím: Prosperity St. 7
A/13 - Állam: San Andreas
A/14 - Város: Los Santos
A/15 - Irányítószám: 2641


ÁLLAMPOLGÁRSÁG
A döntés alapú helyekre kérjük tegyen 'X'-et.

Amerikai állampolgár?
IGEN [X] | NEM [ ]

Ha nem, törvényesen jogosult az Egyesült Államokban dolgozni a szövetségi törvények szerint?
IGEN [ ] | NEM [ ]

ENGEDÉLYEK
A/16 - Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel San Andreas államában?
IGEN [X] | NEM [ ]

A/17 - BESZÉLT NYELVEK: Angol, Spanyol

II. SZEKCIÓ - ERKÖLCSI BIZONYÍTVÁNY


B/1 - Indult-e valaha büntetőeljárás Ön ellen, vagy ítélték-e már el bűncselekmény miatt?
IGEN [ ] | NEM [X]

B/2 - Volt-e valaha tagja olyan szervezetnek, amely jelenleg gyűlöletcsoportnak vagy belföldi terrorszervezetnek minősül?
IGEN [ ] | NEM [X]

B/3 - Folyamatban van-e jelenleg bármilyen bűntetőeljárás Ön ellen?
IGEN [ ] | NEM [X]

B/4 - Használt-e valaha illegális tudatmódosító vagy kábítószereket?
IGEN [ ] | NEM [X]
Ha igen, mikor használta utoljára? -

III. POZÍCIÓ

C/1 - Kérjük jelölje be az Ön által választott pozíciót, amire jelentkezni szeretne:
Utility Police Officer Level I [ ]
Utility Police Officer Level II [X]
Utility Police Officer Level III [ ]

IV. SZEKCIÓ - TANÚSÍTVÁNY
A jelentkezésemmel megerősítem, hogy a jelentkezési formanyomtatványban megadott válaszok saját szellemi termékeim, valamint teljesek és igazak, a legjobb tudásom és képességeim szerint lettek kitöltve. Tudatában vagyok és elfogadom, hogy bármely hamis, megtévesztő vagy hiányos válasz vagy állítás elegendő indok lehet a jelentkezési folyamatból való kizárásra.


OUT OF CHARACTER SZEKCIÓ

D/1 - Név amin szólíthatunk, vagy becenév: Soma
D/2 - Életkorod: 19
D/3 - Rövid bemutatkozás, lényeg amit tudnunk kell rólad: 2024 Q3 dátum szerint jelen pillanatban 19. életévemet töltöm be, Soma keresztnéven. Tinédzser korszakom előbbik felében számos külső behatás alatt álltam ami a jelen álláspont szerint produkált teljesítményem, tudásom és modoromat segítette elő. Mai napjainkban kitűzött célok és irányok között tudhatom Kiko személyével megegyező jövővel szembeni terveit, így egy kitaposott utat is választhatok amennyiben az élet úgy adja. Korábbi éveiben megtapasztalhattam és kiismerhettem saját magam határaít, így a sportok jelentősebb részeiben alul maradtam, így első sorból tudhattam meg a gyengeségeim, ebből adódóan kitérve a negatív tulajdonságaimra amik amennyire elenyészők annyira súlyosak, példaképpen a meghazudtolás nem megfelelő kezelése, idő fecsérlés nem tűrése, továbbá kisebb mértékben Impulzív, amely a korai tinédzser korszakomban lépett fel, ennek köszönhető hogy a napjainkban már ennek hasznát élvezve kontrollálom magam. Másik oldalt is kifejtve, így beszélve a pozitív tulajdonságaimról, ez alá sorolnám a állhatatos és felelősségteljes, amelyeket a témakörök amikben mozgok meg igényelnek, előzékeny, segítőkész, illetve következetes. Kisebb figyelmek kitérése képpen megnevezhetőek az általam tanúsított hobbik, amelyekből nagy részt képezz az adott megfelelő hónapban a Európai országok számtalannyi körbe látogatása, ezt tovább fokozva az Európán kívül eső országok meglátogatása a jövővel szembeni terv ebben a témakörben. Gondolkodási módhoz hozzákapcsolodó dolog, hogy nagyobb tudású felekkel veszem körül magam, ebből adódóan számos témakörben megállom a helyem akár nagyobb volumenben is.
D/4 - Mennyire vagy jártas, illetve egyáltalán rendelkezel-e amerikai LEO Roleplay ismeretekkel? A fiatalabbik éveimben a szabadidőm jelentősebb részét az MTA képezte. Pár év tapasztalat után egy nagyobb volumenű RP tudásra, máshogy fogalmazva egy kimagasló RP színvonalat tükröztem amit a mai napjainkban már feltehetően elsajátítottam, de a környezetemben lévő személyek által produkált RP színvonallal nem megegyező, továbbá nem elvárt ebbe beleértve, hogy a játékos réteg elenyésző rétegén kívül eső személyek nem vevők az ilyesmi volumenű RP-re. Körülöttem lévő témakörök miatt megtapasztaltam és ezzel együtt hozzászoktam hogy újabb és újabb dolgokat tanulok, ezzel fejlesztve önmagam, így számszerint egy éve nagyobb beleadással foglalkoztat a US LEO RP, amit a gyermekkorom álmai alapoztak meg. Legfőbb információkat elsősorban Kiko személyétől kaptam és gyarmatosítottam, így ő képzi számomra az alapokat egészen mostanáig is.
D/4.1 - Ha jártas vagy a LEO RP-ben, kérlek nevezd meg a pályafutásod alatt elért legnagyobb rendfokozatod, és a szerver ahol ezt elérted: Police Officer II, Sergeant MTA US LEO RP-re alapozott szervereken.

D/5 - Mutasd be röviden a karaktert akit alakítanál nálunk, ha felvételre kerülsz: Anna egy ideje már teljes körű pozíciót tölt be a Los Santos Fire Departmentnél mint Emergency Medical Technician, amely számára megfelelő jövőt tudna biztosítani, azonban az állomás térségében Davisen az utóbbi időben megnövekedett bűnözési arány, amely pár rövidebb-hosszabb RP szállal kapcsolódott Davis térségéhez. Ezzel kapcsolatban egy akkoriban Tom Harris néven elinduló kampányos kapányt tartottak az állomáson, ahol több szívmelengető ígéretet hozott az állomásnak és a térségnek. Anna ezeknek bedőlve nem szakított nagyobb fényt, mint a kampány támogatását, amely azt eredményezte, hogy szembesülnie kellett azzal a ténnyel hónapok múlva, hogy nem került megválasztásra az Los Santos Sheriff Department, helyette a Los Santos Police Department került megválasztásra Tom Harris személye vezetésével. Anna és Tom Harris között apróbb kötődés van, amely kihatással volt Anna és barátnője döntésére, hogy saját kézbe véve megvalósítsák maguknak és a kollégáik számára a normális és biztonságos munka környezetett és térséget. Anna mindig is segítőkész és mindig a jót látja másokban, amelyet számtalan ember kihasznál és vissza él a jószívűségével, továbbá több oldala van, amelyet a körülötte lévő személyek alapján irányít. Kisebb vonalak köztudottak Anna személyéről, többek között a kedvessége és az empátiája másokkal szemben, további tulajdonságait csak belsőbb körülötte lévők környezetében mutatja ki.
D/6 - Milyen eltéréseket tudnál felsorolni az amerikai és a magyar rendvédelmi szervezetek között? Fegyverhasználatra vonatkozó jogszabályok teljesen mások, az eljárások protokolljai és taktikái is különböznek. Amerikában nincs rutin ellenőrzés. Traffic Stop és Felony Stop van. Traffic Stop-nál Reasonable Suspicious elkövetése után lehet bárkit is csak félreállítani. Felony Stop-hoz pedig Propable Cause kell minimum. Minden intézkedésnél szem előtt tartják az amerikaiak az "Officer Safety"-t. Ezen felül amerikában egyre jobban erőltetik a deeszkalációs taktikákat és beszéd készséget, hogy az incidenseket mindig békés keretek között tudják véghez vinni. Továbbá a teljes rangrendszerük is más, Executive Staff, Command Staff, Supervisory Staff és Field Staff is van. Ezekben a pozíciókban teljesen máshogy vannak rangsorolva a rendfokozatok, mint a magyarban, illetve kevesebb is van belőlük. Az egyenruhákat is fontos kiemelni, mivel az amerikaiknak magas megjelenési igényeik vannak, így az egyenruháikra is 10x többet költenek, Class A, Class B és Class C egyenruhák a legelterjettebbek.
D/7 - Csatolj egy képet az UCP 'Előzmények' menüpont tartalmáról.
► Show Spoiler
Tom Harris
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 31 júl. 2024, 16:23
Kapcsolat:

Tisztelt Ms. Bartlett!

Az Ön jelentkezését a kijelölt programvezető tag felülvizsgálta az UTILITY OFFICER pozícióra vonatkozóan.

Jelentkezését teljeskörűen átvizsgálta egy megbízott személy, kiértékelés és tanácskozást követően az Utility Officer programvezetői, az Ön által benyújtott jelentkezést SIKERES státuszba sorolták.

Ha bármilyen kérdése vagy kétsége merül fel, forduljon bizalommal a program felügyeleti személyzetéhez, akik készen állnak segíteni és naprakész információkkal ellátni Önt. Amennyiben vissza szeretné vonni a jelentkezését, azt 24 órán belül következmények nélkül megteheti. Ha az alábbi megadott időpont nem megfelelő Önnek, kérjük, mielőbb jelezze ezt valamelyik rendőrségi állomáson, vagy e-mailben.[/size]

Aláírás: Chief of Police Tom Harris
Lezárt
  • Információ
  • Ki van itt

    Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég